Ładowarka 57 W z portem 45 W USB-C PD3.0 i 12 W USB-A QC3.0 czarna Aisens ASCH-2PD45A-BK
REF: AI134
Dane techniczne
  • Ładowarka 57W.
  • 1x 45 W USB-C PD3.0.
  • 1x USB-A QC3.0 12W.
  • czarny kolor.
  • Idealny do ładowania urządzeń takich jak smartfony, tablety, laptopy itp.
Więcej informacji
PVP
16,61
Cena z VAT: 16,61
PVD
15,97
PVP: Cena detaliczna. Sprawdź warunki.
PVD: Cena sprzedaży dla dystrybutorów. Sprawdź warunki.
2 years
warranty
14 days
returns
100%
safe
Dostępność natychmiastowa: >100
Więcej informacji
Dane techniczne
  • Ładowarka 57W.
  • 1x 45 W USB-C PD3.0.
  • 1x USB-A QC3.0 12W.
  • czarny kolor.
Najnowocześniejsze urządzenie ładujące, zaprojektowane w celu zapewnienia maksymalnej mocy przy bezpiecznym połączeniu. Jest to ładowarka o łącznej mocy 57W, z wyjściem USB-C PD3.0 o mocy 45W oraz wyjściem USB-A QC3.0 o mocy 12W, a wszystko to w kompaktowej i nowoczesnej obudowie, w eleganckim czarnym kolorze. Ten zasilacz to najlepsza opcja dla tych, którzy potrzebują naładować swoje urządzenia, czy to smartfony, tablety, laptopy, aparaty fotograficzne, słuchawki czy inne urządzenia, bezpiecznie, szybko i wydajnie. Ten zasilacz zapewnia moc i łączność potrzebne do ładowania większości urządzeń, przy optymalnym bezpieczeństwie oraz szybkim i wydajnym ładowaniu. Wyprodukowane przez firmę Aisens o numerze katalogowym ASCH-2PD45A-BK.
Specyfikacje
  • Ładowarka 57W.
  • 1x 45 W USB-C PD3.0.
  • 1x USB-A QC3.0 12W.